KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328421
nr 1532 8421
Sigfrid Grimma
(1928-2017), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 36x51 cm
Sigfrid (Carlsson) Grimma, svensk målare född 1928, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:27:02
100 kr
400 kr
Sigfrid Grimma
Läs mer om Sigfrid Grimma